ديجيتال مارکتينگ (بازاريابي ديجيتال) چيست ؟

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
بازاريابي ديجيتال يا ديجيتال مارکتينگ Digital Marketing به استفاده از رسانه هاي جديد در دنياي تجارت اطلاق مي شود . در واقع به تمام فعاليت هايي که به منظور تبليغ محصول ، خدمات و برندها و همچنين بررسي رفتار مشتري در بستر اينترنت صورت مي گيرد . بر خلاف بازاريابي سنتي در ديجيتال مارکتينگ مشتريان از اهميت بيشتري برخوردارند . به همين منظور شرکت ها با استفاده از ابزارهاي مختلف مانند ايميل ، وب سايت ، شبکه هاي اجتماعي سعي در تحليل رفتار مشتري دارند تا بتوانند تبليغات خود را در زمان مناسب و بر روي طيف وسيعي از مشتريان انجام دهند تا بتوانند بيشترين بازخورد را داشته باشند .


در اينجا نام چند نمونه بازاريابي که به بازاريابي اينترنتي مرتبط هستند به طور خلاصه آورده ميشود .


بازاريابي درونگرا يا جاذبه اي : اين بازاريابي بر اين اساس بنا شده است که به جاي اينکه فروشنده به دنبال مشتري باشد مشتري به دنبال فروشنده مي باشد و از طريق روش هاي مختلف مانند سئوي وبسايت ، بازاريابي محتوا و ... وب سايت شما بتواند مخاطب هدف را به سمت خود جذب کند .


بازاريابي چريکي : در اين مدل بازاريابي از روشهاي خلاقانه جهت معرفي محصول استفاده مي شود به گونه اي که توجه اورا جلب کند و باعث شود که مشتريان در مورد برند شما با يکديگر گفتگو کنند را بازاريابي چريکي مي نامند .


بازاريابي ويروسي : با گسترش شبکه هاي اجتماعي و استفاده روز افزون مردم از آن و افزايش اهميت رسانه هاي اجتماعي تبليغات به صورت دهان به دهان و به اشتراک گذاشتن رسانه هاي اجتماعي توسط افراد از اهميت بالايي برخوردار است .


بازاريابي ايميلي : در واقع به استفاده از ابزار ايميل جهت اطلاع رساني و برقراري ارتباط با مخاطبين از اهميت بالايي برخوردار است . به همين دليل است که ايميل مارکتينگ يا بازاريابي ايميلي و تکنيک هاي مختلف ايميل مي توانند با ايجاد صفحات فرود مختلف به موفقيت شما در زمينه ديجيتال مارکتينگ کمک زيادي کنند .


بازاريابي در شبکه هاي اجتماعي و بازاريابي محتوايي از ابزار ديجيتال مارکتينگ مي باشند .ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل